МОЛОДЬ - ВИРАЗНИК

НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ

>Юрій Міндюк, Ігор Каганець та Юрій Збітнєв на презентації журналу

В Івано-Франківську в приміщенні бібліотеки Медичної державної академії з ініціативи молоді з Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Національної Скаутської Організації України “Пласт”, за сприяння Обласного комітету молодіжних організацій “Молодіжна Ліга”, відбулася презентація праці одного з провідників Організації Українських Націоналістів Дмитра Мирона – “Орлика” “Ідея й чин України”, де подано національну концепцію України.

Приємно відзначити, що на заході була присутня виключно молодіжна аудиторія, що є знаковим фактом для українських патріотів. З доповідями виступили голова Молодіжного Націоналістичного конгресу Віктор Рог (Київ) та заступник голови, куратор Західного регіону Володимир Тиліщак (Тернопіль). Доповідачі звернули увагу присутніх на біографію автора праці, умови її створення, її філософські, етичні, політологічні, соціологічні та інші моменти. Голова ОКМО “Молодіжна Ліга” Юрій Міндюк, який був ведучим заходу, звернувся до завдань націоналізму в сьогоденні, зокрема, в його молодіжному вимірі. З учасниками презентації своїми роздумами про постать Дмитра Мирона , вартість його праці для сучасності та молоді поділились івано-франківські лідери молоді Роман Онуфріїв (“Пласт”) та Петро Кузів (СУМ). Вони вкотре ствердили необхідність масового поширення серед українців ідей Української Національної Революції, особливо з причини загрози з боку шовіністичних носіїв “російської національної революції” (баркашовців, лімоновців, дугінців). Ці виступи викликали чималий резонанс та дискусії у присутніх.

За пропозицією останніх у наступному часі було проведено у приміщенні обласної філармонії презентації націонал – традиціоналістського видання “Перехід – ІУ” за участю головного редактора Ігоря Каганця (Миро Продума) та ініціатора всеукраїнської акції “Спільна дія” Юрія Збітнєва, а також – книги політологічних есеїв радіожурналіста, члена Асоціації Українських Письменників (АУП) Тараса Прохаська.

Презентація

У приміщенні наукової бібліотеки Прикарпатського університету було проведено для студіюючої молоді вечір – презентацію творчості українських письменників та культурологів, представників філософії традиціоналізму Олега Гуцуляка, Степана Процюка та Юрія Султанова. Виступаючі на вечорі Володимир Єшкілєв (головний редактор анти-постмодерністського журналу “Плерома”) та науковці Ігор Козлик та Святослав Кут підкреслювали цивілізаційне значення української націонал-культурологічної ідеї (виразниками якої є презентовані письменники та науковці), яка спромоглася кинути виклик усенівілюючому дискурсові постмодернізму та продемонструвати значущість “повернення деміурга”, тобто “великого наративу” - “Ідеї та Чину”. Знаменно також, що попри декларований ідеологічний “центризм” ,організаторами останнього заходу була молодь із партії “Трудова Україна” , Народно-Демократичної партії та Народно-Демократичної Ліги Молоді. Це ще раз дає свідчення можливості співпрацювання молодого покоління у різних структурах на благо реалізації Української Національної Ідеї.

Відповідно за бажаннями читачів журналу "Перехід-ІУ" в Івано-Франківську створено Читацький Клуб журналу "Перехід-ІУ", до правління якого увійшли Олег Гуцуляк, Юрій Міндюк, Василь Мороз, Тарас Собко.

Перехід

На головну сторінку!